User email verification (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Off
lt: Išjungta

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: About
lt: Apie

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
