User email verification (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: User
nl: Gebruiker

en: Off
nl: Uit

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: seconds
nl: seconden

en: Once
nl: Eénmaal

en: About
nl: Over

en: Send reminder
nl: Verstuur herinnering

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: - Any -
nl: - Alle -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: grouped
nl: gegroepeerd
