User email verification (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: User
ru: Пользователь

en: Off
ru: Выкл

en: Is equal to
ru: Равно

en: Is not equal to
ru: Не равно

en: seconds
ru: секунд

en: Once
ru: Когда

en: Mail subject
ru: Тема сообщения

en: About
ru: Информация

en: Send reminder
ru: Послать напоминание

en: Verified
ru: Проверено

en: - Any -
ru: - Любой -

en: exposed
ru: раскрыт

en: Mail body
ru: Тело сообщения

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
ru: Необходимо выбрать значение, только если это не обязательный раскрытый фильтр.

en: grouped
ru: сгруппировано
