User email verification (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: False
th: เท็จ

en: Off
th: ปิด

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
