User email verification (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
