User Expire (2.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
