User Expire (2.1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: never
ar: أبدا

en: User
ar: مستخدم

en: Last access
ar: آخر وصول

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Seconds
ar: ثوان

en: User management
ar: إدارة المستخدمين

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
