User Expire (2.1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: never
az: heç vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Last access
az: Son icazə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Seconds
az: Saniyələr

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
