User Expire (2.1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: never
bg: никога

en: User
bg: Потребител

en: Last access
bg: Последен достъп

en: @time ago
bg: преди @time

en: Seconds
bg: Секунди

en: User management
bg: Управление на потребителите
