User Expire (2.1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: never
ca: mai

en: User
ca: Usuari

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Expiration
ca: Venciment

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: @time ago
ca: fa @time

en: Seconds
ca: Segons

en: User management
ca: Gestió d'usuaris

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
