User Expire (2.1.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: never
cs: nikdy

en: User
cs: Uživatel

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 2 Days
cs: 2 dny

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Seconds
cs: Sekund

en: User management
cs: Uživatelé

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: 90 Days
cs: 90 dní
