User Expire (2.1.1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Username
de: Benutzername

en: Subject
de: Betreff

en: 1 Hour
de: 1 Std.

en: never
de: nie

en: User
de: Benutzer

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: Expiration
de: Läuft ab nach

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: 1 Day
de: 1 Tag

en: 2 Days
de: 2 Tage

en: 1 Week
de: 1 Woche

en: @time ago
de: vor @time

en: Seconds
de: Sekunden

en: User management
de: Benutzerverwaltung

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: 90 Days
de: 90 Tage
