User Expire (2.1.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: 1 Hour
fr: 1 heure

en: never
fr: jamais

en: User
fr: Utilisateur

en: Last access
fr: Dernier accès

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: 1 Day
fr: 1 Jour

en: 2 Days
fr: 2 Jours

en: 1 Week
fr: 1 Semaine

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Seconds
fr: Secondes

en: User management
fr: Gestion des utilisateurs

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: 90 Days
fr: 90 Jours

en: User expiration
fr: Expiration des utilisateurs
