User Expire (2.1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: never
he: אף פעם

en: User
he: משתמש

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: 1 Day
he: יום 1

en: @time ago
he: לפני @time

en: Seconds
he: שניות

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
