User Expire (2.1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: never
hr: nikada

en: User
hr: Korisnik

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: @time ago
hr: prije @time

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
