User Expire (2.1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: never
hu: soha

en: User
hu: Felhasználó

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 2 Days
hu: 2 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: @time ago
hu: @time

en: Seconds
hu: Másodperc

en: User management
hu: Felhasználókezelés

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: 90 Days
hu: 90 nap
