User Expire (2.1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: never
hy: երբեք

en: User
hy: Օգտագործող

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: User management
hy: Օգտագործողների կառավարում

en: Uses
hy: Օգտագործում
