User Expire (2.1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: never
is: aldrei

en: User
is: Notandi

en: @time ago
is: @time síðan

en: User management
is: Notendaumsýsla

en: About
is: Um
