User Expire (2.1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: never
jv: ora tau

en: User
jv: Panganggo

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: About
jv: Ngenani
