User Expire (2.1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: never
km: កុំ​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: User management
km: ការ​គ្រប់គ្រង​អ្នក​ប្រើ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
