User Expire (2.1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: never
lv: nekad

en: User
lv: Lietotājs

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Seconds
lv: Sekundes

en: User management
lv: Lietotāju pārvaldība

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
