User Expire (2.1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: 1 Hour
mr: एक तास

en: never
mr: कधीच नाही

en: User
mr: सदस्य

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
