User Expire (2.1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: About
my: အကြောင်း
