User Expire (2.1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: never
oc: pas jamai

en: User
oc: Utilizaire

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Expiration
oc: Expiracion

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 2 Days
oc: 2 Jorns

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: @time ago
oc: i a @time

en: User management
oc: Gestion dels utilizaires

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
