User Expire (2.1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: User management
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰਬੰਧ
