User Expire (2.1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: never
ps: هيڅکله

en: User
ps: غړی

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: 2 Days
ps: ۲ ورځې

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Seconds
ps: سانیې

en: About
ps: په اړه
