User Expire (2.1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: never
ro: nicioadă

en: User
ro: Utilizator

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Expiration
ro: Data expirării

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Seconds
ro: Secunde

en: User management
ro: Gestiune utilizator

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
