User Expire (2.1.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: never
tr: hiçbir zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: Last access
tr: Son erişim

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 2 Days
tr: 2 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta

en: @time ago
tr: @time önce

en: Seconds
tr: Saniye

en: User management
tr: Kullanıcı yönetimi

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
