User Expire (2.1.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: never
da: aldrig

en: User
da: Bruger

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Expiration
da: Udløb

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 2 Days
da: 2 dage

en: 1 Week
da: 1 uge

en: @time ago
da: @time siden

en: Seconds
da: Sekunder

en: User management
da: Brugerhåndtering

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
