User Expire (2.1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: never
eu: inoiz ez

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: @time ago
eu: duela @time

en: Seconds
eu: Segunduak

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
