User Expire (2.1.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: 1 Hour
ru: 1 час

en: never
ru: никогда

en: User
ru: Пользователь

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 2 Days
ru: 2 дня

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: @time ago
ru: @time назад

en: Seconds
ru: Секунды

en: User management
ru: Управление пользователями

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: 90 Days
ru: 90 дней
