User Expire (2.1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: never
sk: nikdy

en: User
sk: Používateľ

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 2 Days
sk: 2 dni

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: @time ago
sk: pred @time

en: Seconds
sk: Sekundy

en: User management
sk: Správa používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
