User Expire (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Date
nn: Dato

en: never
nn: aldri

en: User
nn: Brukar

en: @time ago
nn: @time sidan

en: User management
nn: Brukaradministrering
