User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Address
hu: Cím

en: Other
hu: Egyéb

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: About
hu: Leírás

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Uses
hu: Használat
