User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Comment
pl: Komentarz

en: Address
pl: Adres

en: Other
pl: Inne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
