User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
