User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Comment
ca: Comentari

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
