User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Comment
cs: Komentář

en: Address
cs: Adresa

en: Other
cs: Jiné

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: About
cs: Popis

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Uses
cs: Použití
