User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Comment
da: Kommentar

en: Address
da: Adresse

en: Other
da: Anden

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
