User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Comment
de: Kommentar

en: Address
de: Adresse

en: Other
de: Weitere

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Full Name
de: Vollständiger Name

en: About
de: Über

en: Download CSV
de: CSV speichern

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: User not found.
de: Benutzer nicht gefunden.
