User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Comment
et: Kommentaar

en: Address
et: Aadress

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
