User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Address
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
