User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Comment
gl: Comentario

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
