User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Comment
hr: Komentar

en: Address
hr: Adresa

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
