User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Comment
it: Commento

en: Address
it: Indirizzo

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Download CSV
it: Scarica CVS

en: Uses
it: Usa
