User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Comment
nl: Reactie

en: Address
nl: Adres

en: Other
nl: Andere

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: About
nl: Over

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Uses
nl: Gebruikt

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.
