User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Comment
pt: Comentário

en: Address
pt: Endereço

en: Other
pt: Outros

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
