User Export CSV & VCF (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Address
th: ที่อยู่

en: Other
th: อื่นๆ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
