User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Comment
ar: التعليق

en: Address
ar: العنوان

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Uses
ar: الاستخدامات
