User Export CSV & VCF (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Comment
es: Comentario

en: Address
es: Dirección

en: Other
es: Otro(s)

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Full Name
es: Nombre completo

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
